Delivery

  1. Towar zamówiony w sklepie kuzniaszpeju.pl dostarczany jest za pośrednictwem jednego z dostępnych przewoźników wybranych w toku składania oferty zakupu.
  2. Na czas otrzymania przesyłki składa się:
  • czas realizacji zamówienia (kompletowanie towaru, forma płatności, wystawienie dokumentu sprzedaży, spakowanie paczki)
  • czas dostawy, zależny od wybranego sposobu dostarczenia.
  1. Jeżeli nie ustalono inaczej, Hamernia Agata Mondzelewska wydaje towar nie później niż trzydzieści dni od dnia zawarcia umowy (przyjęcia oferty przez Hamernia Agata Mondzelewska).
  2. Wraz z towarem wydawane są paragon fiskalny lub faktura z warunkami udzielonej gwarancji.. W przypadku braku któregokolwiek z tych dokumentów należy zgłosić takie zdarzenie w celu uzupełnienia braków.
  3. Po otrzymaniu przesyłki klient winien dokładnie sprawdzić stan opakowania i jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewoźnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia, Hamernia Agata Mondzelewska zaleca się sporządzić protokół szkodowy.

Cennik dostaw

up
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl